DİJİTAL BASKI

VİNİL BASKI

Vinil, bir tür organik bileşiktir. Vinil halk arasında branda diye tabir edilir. Vinilin kullanım alanında yelpazesi çok geniştir ve reklam alanında en çok kullanılan malzeme cinsidir.

MESH VİNİL BASKI

Delikli vinil olarak tanımlanır. Dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermediğinden genellikle cam olan cephelerde ışığı ve görüşü kaybetmemek için bina giydirmelerinde kullanılır.

BLACKOUT VİNİL BASKI

Bu vinilin özelliği ön ve arka tarafına baskı yapılabilinmesidir. Malzemenin içinde film olduğu için çift tarafına baskı yapmak mümkündür. Böylece ön tarafdaki baskı arka tarafdaki baskı ile karışmamakdadır.

CANVAS VİNİL BASKI

Canvas çoğunlukla tablo baskılarında pratik bir çözüm sunar. Bu baskı karkasa gerildikden sonra üzerine ister mat ister parlak cila atarak şık bir görünüm elde edersiniz. Dokulu bir malzeme olduğu için görsellerinizi daha güzel gösterecektir.

FOLYO BASKI

Folyonun arkası yapışkanlı olmasından dolayı temiz ve pürüzsüz olan her yüzeye yapışır. Bu yüzden folyo bir çok yerde kullanılır. Örneğin camlarada, zeminlere, araç üzerlerine, abiki bu yerler içinde farklı malzemelerde folyolar vardır. Bunlarda aşağıdaki gibidir;

ONEWAY VİSİON BASKI

Delikli folyo olarak tanımlanır. Genellikle cam yüzeylere uygulanır ve içeriden bakıldığında dışarıyı rahatlıkla gösterir. Böylece cam cephe giydirmelerinde tercih edilmektedir.

RENKLİ FOLYO KESİM

Renkli yapışkan folyo kesilerek – araç kaplama ve giydirmelerinde, vitrin tasarımlarında, kampanya ve indirim yazılarında, tabelalarda, vitrin süslemelerinde, iç mekan – dış mekan ofis dekorasyonlarında ve bir çok farklı tasarımda uygulanabilir.

CEPHE ve ARAÇ GİYDİRME

CEPHE GİYDİRME

Etkili reklamlardan biridir. Reklamın büyüklüğü sayesinde istemiş olduğunuz etkiyi alabilirsiniz. Cephe giydirmeleri 2 şekilde olur. Bunlar vinil germe veya folyo sıvama olarak kullanılır.

ARAÇ GİYDİRME

En etkili reklam uygulamasıdır. Yapmış olduğunuz reklam trafik içerinisde birçok kişiye ulaşır. Cast Folyo ile uygulanır. Bu yapışkanlı Cast Folyo’nun kalınlığı 0.05 mm. dir. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; Araç Giydirme işlemi işlem yapılırken, Aracın kanal oluklarına folyonun rahatça esnetilerek pozisyonlandırılmasını sağlamaktır. Bu işlem profesyonel Araç Giydirme ekipleri tarafından yapılmalıdır.

TABELA SİSTEMLERİ

IŞIKLI – IŞIKSIZ PLEKSİ KUTU HARF TABELA SİSİTEMİ
IŞIKLI – IŞIKSIZ ALÜMİNYUM KUTU HARF TABELA SİSİTEMİ
IŞIKLI – IŞIKSIZ KROM KUTU HARF TABELA SİSTEMLERİ
IŞIKLI – IŞIKSIZ DİJİTAL VİNİL BASKI TABELA SİSTEMLERİ
TOTEM ve YÖNLENDİRME TABELA SİSTEMLERİ
KAPI İSİMLİKLERİ ve UYARI İKAZ TABELA SİSTEMLERİ
PARAPET VİNİL GİYDİRME – ÖZEL ÜRETİMLER

Siz ve İşletmeniz ile insanların tanıştıkları yerler olan mekanlar için sağladığımız. tabelacı, Kutu Harf, Paslanmaz Çelik, +Tabela, Led Tabela, Işıklı Tabela, Totem Tabela, hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Birincil önceliğimiz olan beklentilerinizi karşılama noktasında sizlerden gelen özgün isteklere alışılmış kalıpların dışında farklı yaklaşımla ile de cevap verebilmeyi hedef edinmiş durumdayız.

DİSPLAY ÜRÜNLER

ROLLUP BANNER DİSPLAY SİSTEMLERİ

Kullanılmak istendiği zaman, yukarıya doğru çekilerek görsel açılır ve arkasında bulunan boruya sabitlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Bir diğer avantajı ise, içerisinde bulunan görseli istediğiniz zaman rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

OVAL – DÜZ ÖRÜMCEK STAND SİSTEMLERİ

Pratik, hızlı, kolay kurulumlu reklam alanları yaratır. İstediğiniz kadar panel ekleyebilir yada çıkartabiliriz.
Çanta olarak, örümcek standınızı Hardcase çanta denilen sert çantalı ve de masaya çevrilebilen çanta olarak da kullanabiliriz. Örümcek standlarda 400 micron PVC ler kullanılmakta olup,bu PVC lerin üzerine laminasyonlu folyo baskı sıvaması yapılarak uygulanır. Örümcek standlarda PVC üzerine uygulama yapıldıktan sonra fazlalıkları alınarak örümcek standın kendine özgü aparatları ile takılarak kolaylıkla uygulanır. Örümcek standlarda folyo baskı ve uygulama yapıldıktan sonra arka kısımlarına mıknatıslar takılmaktadır.

QUİCK BANNER DİSPLAY SİSTEMLERİ

Fuar seminer ve tanıtım organizasyonlarınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir üründür. Alüminyum profillerden üretilmiş çok sağlam bir yapıya sahip banner görsel tutucudur. Quick Banner En popüler afiş tutuculardandır. L biciminde durduğundan L banner olarak da tanımlanır.

X BANNER DİSPLAY SİSTEMLERİ

En çok satan üç ayaklı olan bu malzeme; piyasadakiler gibi plastik değil sağlamlık açısından demir malzeme kullanarak üretimini sağlamaktayız. Üst yaylı kollar ve esnek grafik boyutu sağlar. Kolay kurulumla mükemmellik hedefi sunar.

TADIM STAND (Kare) SİSTEMLERİ

ter iç mekanda ister dış mekanda kullanabileceğiniz her biri demonte edilebilir nitelikteki masaları; tanıtım standı, karşılama masası, danışma veya ürün sergileme gibi çok çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde ve halka açık alanlarda, ürünlerinizin tanıtımında ve teşhirinde kullanılan seyyar, hafif, taşınması ve kurulumu kolay, pratik masalardır.